felgi stalowe warszawa

Felgi hybrydowe ALCAR – nowa jakość felg stalowych

Felgi hybrydowe to zgodnie ze swoją nazwą pewne połączenie – w tym wypadku bardzo ciekawe. Mianowice ze stali stosowanej do produkcji standardowych felg odlewa się wzory znacznie bardziej atrakcyjne wizualnie, nie mniej wytrzymałe, pokryte lakierem, który wygląda jak lakierowanie felgi aluminiowej. Obecnie felgi hybrydowe występują w trzech kolorach – srebrnym, czarnym i antracytowym. Kolory te są dobrane w taki sposób żeby wizualnie felgi te jak najbardziej przypominały typowe aluminiowe felgi.

felgi stalowe sklep warszawa
felgi hybrydowe ALCAR

Felgi hybrydowe są dedykowane dla takich marek samochodów jak grupa VW (Audi, Seat, Skoda, Volkswagen), Hyundai, KIA, Opel, Dacia, Renault, Nissan, Subaru, Peugeot, Citroen. To co odróżnia je od „zwykłych” felg stalowych to przede wszystkim wygląd. Z kolei od felg aluminiowych odróżnia je zauważalnie niższa cena. Tym samym produkt ten jest kierowany do kierowców, którzy niedużym kosztem chcieliby polepszyć wygląd zewnętrzny swojego samochodu. To rozwiązanie jest najpopularniejsze wśród osób poszukujących dodatkowego kompletu kół na zimę.

Felgi hybrydowe są bardzo trwałe, tym samy także dedykowane są do użytkowania zimą. Nie ma obaw o łuszczenie się lakieru – jest to produkt bardzo wysokiej klasy. O jakości i kompatybilności felg hybrydowych decydują liczne certyfikaty i homologacje, które zostały do tych felg przypisane. Wgląd w te dokumenty i pełne zestawienie parametrów oraz lista samochodów, do których pasują felgi hybrydowe jest możliwy na stronie niemieckiego producenta ALCAR. Istnieje też polska wersja tej strony, która zalecamy odwiedzić w celu zapoznania się z ofertą: felgi stalowe i felgi aluminiowe Warszawa (ALCAR – felgi AEZ, felgi, DOTZ, felgi DEZENT – Warszawa).

Po zakupie felg stalowych hybrydowych kolejnym krokiem jest ich montaż. Zachęcamy do skorzystania z usług polecanych przez nas serwisów – wymiana opon Warszawa Białołęka.

Dodaj komentarz